BathMastak

Двері та вікна

Як вибрати дерев'яні двері для лазні – правила і норми Як вибрати дерев'яні двері для лазні – правила і норми
Вельми підходящим місцем для відпочинку сучасної людини все частіше стає лазня. Однак якість розслаблення і миття в ній безпосередньо залежить від методу її будівництва і дотримання всіх нормативів.

Як зробити двері в лазню – вибір матеріалу і правила монтажу Як зробити двері в лазню – вибір матеріалу і правила монтажу
Процес виготовлення банних дверей не представляє особливої складності, однак, якщо знехтувати деякими правилами при установці і складанні дверних полотен, в приміщенні може з'явитися протяг, а тепло буде йти набагато швидше, ніж потрібно.

Які банні двері краще – поради з вибору, виготовлення та встановлення Які банні двері краще – поради з вибору, виготовлення та встановлення
Баня являє собою приміщення, в якому кожен може гарненько відпочити і отримати від процесу ширяння масу задоволення. Однак ідеальні умови неможливо створити без установки якісних банних дверей – про правильному їх виборі і піде мова в даній статті.

Як встановити двері в парильню скляні – плюси та мінуси рішення Як встановити двері в парильню скляні – плюси та мінуси рішення
В даний час при облаштуванні саун і лазень нерідко використовують не тільки традиційну для цих приміщень деревину, а й інші, не менш якісні матеріали. Зокрема, облаштовуючи вхід в парне приміщення, досить часто встановлюють скляні двері, які за своїми характеристиками нічим не поступаються дерев'яним аналогам.

Як встановити двері в парну своїми руками Як встановити двері в парну своїми руками
Забезпечити в приміщенні стабільний мікроклімат, тишу і спокій можна за допомогою установки дверей. А що стосується двері в парну-до неї висуваються додаткові вимоги, адже атмосфера в цьому приміщенні дуже далека від стандартної.

Як утеплити двері в лазню – вибір матеріалу і варіанти утеплення Як утеплити двері в лазню – вибір матеріалу і варіанти утеплення
Двері в лазні необхідна для запобігання попадання в приміщення холодного повітря з вулиці. Однак не кожні двері справляється зі своїм головним завданням. Тому її в таких випадках необхідно утеплювати. У цій статті розповімо, як утеплити двері в лазні своїми руками.

Як обрати скляні двері для сауни та лазні – поради щодо вибору та встановлення Як обрати скляні двері для сауни та лазні – поради щодо вибору та встановлення
Традиційний для зведення лазні використовується деревина, але ніхто не забороняє обробку зрубу виробляти за допомогою інших матеріалів. У статті мова піде про такий елемент, як скляні двері для сауни та лазні, з описом їх особливостей, характеристик, основних переваг і недоліків.

Які вікна для лазні краще вибрати – плюси та мінуси варіантів Які вікна для лазні краще вибрати – плюси та мінуси варіантів
Вікна в лазні не є настільки необхідними, як в звичайному житловому будинку, адже світла в парній потрібно набагато менше. Однак обійтися зовсім без вікон все ж не вийде. Про те, які краще ставити вікна для лазні, про переваги та недоліки матеріалів, а також особливості монтажу розповімо далі в статті з фото - і відеоматеріалами.

Установка дверей в бані – важливі особливості Установка дверей в бані – важливі особливості
У процесі зведення лазні необхідно врахувати безліч функціональних моментів, які згодом сформують ефективність, надійність і довговічність всієї будови. У статті докладно розглянемо такий етап, як установка дверей в лазні, оскільки даний елемент призначений для зменшення тепловтрат і підвищення комфортності приміщення.