BathMastak

Фундамент та підлога

Правильне влаштування дерев'яної підлоги в лазні – покрокове керівництво Правильне влаштування дерев'яної підлоги в лазні – покрокове керівництво
Приймаючи рішення про самостійне будівництво лазні, важливо враховувати особливості і специфіку настилу підлог. Про те, як стелити підлогу в лазні своїми руками, і які матеріали для нього найкраще використовувати, розповімо далі.

Як і чим обробити підлогу в лазні – вибір правильного просочення Як і чим обробити підлогу в лазні – вибір правильного просочення
Будівництво лазні-досить складний процес, що складається з безлічі відповідальних етапів, наприклад, від надійності фундаменту буде залежати міцність всієї конструкції, а від якості утеплювача буде залежати кількість споживаного палива для прогріву лазні. Так відбувається і з іншим, не менш важливим етапом – обробкою підлоги.

Як виконується заливка підлоги в лазні – робимо ухил для відводу води Як виконується заливка підлоги в лазні – робимо ухил для відводу води
Деякі власники присадибних ділянок не уявляють своє дозвілля без прийняття банних процедур. Зведення власної невеликої за площею лазні дозволяє забезпечити сім'ї комфортні умови для відпочинку. Одним з найважливіших елементів такої споруди вважається підлогу, який потрібно зробити надійним і довговічним.

Підлога в лазні своїми руками - покрокове керівництво від майстра на простих прикладах Підлога в лазні своїми руками - покрокове керівництво від майстра на простих прикладах
Влаштування підлоги в лазні має істотну відмінність з житловими приміщеннями. Відмінність полягає в наявності в лазні каналізації. Якщо організувати його грамотно, то він не буде гнити і вбирати в себе вологу, буде відбуватися відведення води і в приміщенні, коли ніхто не приймає лазневі процедури, буде сухо. У даній статті розповімо, як правильно покласти підлоги в лазні.

Як зробити підлогу у передбаннику своїми руками Як зробити підлогу у передбаннику своїми руками
Існує безліч різних варіантів влаштування підлог в передбаннику. Але в будь-якому випадку необхідно буде видаляти не менше ніж 15 см рослинного пласта. Якщо виникає необхідність в піднятті підлоги за умови, що він не буде підніматися вище фундаменту, або його потрібно вирівняти, то можна використовувати засипку одним з таких сипучих матеріалів, як земля, керамзит, шлак, потім їх слід добре утрамбувати.

Як зробити підлогу в лазні мийної кімнати – правила планування та монтажу Як зробити підлогу в лазні мийної кімнати – правила планування та монтажу
Оскільки помивочная відноситься до одного з головних приміщень в банної будівництві, роботи по її влаштуванню потрібно виконувати в повній відповідності з технологією, враховуючи найменші нюанси. Навіть незначна помилка здатна погіршити експлуатаційні параметри мийного відділення.

Як зробити теплу підлогу в лазні від пічки – схема пристрою Як зробити теплу підлогу в лазні від пічки – схема пристрою
Кожен одного разу бував в лазні людина напевно стикався з таким ефектом, як холодна підлога в прогрітому приміщенні, що цілком пояснюється звичайною фізикою руху прогрітих повітряних мас. Розглянемо в статті Як зробити опалення в лазні від грубки, щоб відвідувачі відчували себе комфортно постійно, а не тільки під час прогрівання парилень.

Як зробити підлогу в лазні на гвинтових палях – послідовність на прикладах Як зробити підлогу в лазні на гвинтових палях – послідовність на прикладах
Плануючи будівництво лазні, кожен прагне, щоб вона прослужила якомога довше, а домогтися цього можна тільки, спорудивши надійний фундамент. Одним з найбільш затребуваних і доступних типів фундаменту є гвинтовий – про нього ми і розповімо далі в статті.

Чим пофарбувати підлоги в лазні – як вибрати краще покриття Чим пофарбувати підлоги в лазні – як вибрати краще покриття
Обладнати власну лазню на дачній ділянці мріють багато, однак, варто розуміти, що цей процес включає не тільки підбір плану і зведення будівлі. Не менш важливим питанням під час будівництва лазні є грамотний підбір підлогових покриттів для саун. Про це, а також про те, чим пофарбувати підлоги в лазні, піде мова далі в статті.

Як зробити фундамент для лазні стовпчастий – різновиди варіантів будівництва Як зробити фундамент для лазні стовпчастий – різновиди варіантів будівництва
Наш матеріал, забезпечений фото і відео, детально розповідає про тонкощі зведення стовпчастого фундаменту для лазні в різних варіантах. Окрема добре обладнана сучасна лазня-це мрія всіх дачників і власників заміських будинків або котеджів.

Як зробити фундамент для лазні своїми руками – стрічкова конструкція на практиці Як зробити фундамент для лазні своїми руками – стрічкова конструкція на практиці
Фундамент є основою будь-якої споруди, і лазня, зі своєю високою вологістю і особливостями відведення стоків, вимагає особливого облаштування такої основи. Про те, як покласти фундамент своїми руками для лазні, щоб вона прослужила якомога довше, радуючи своїх господарів, і піде мова в статті нижче.

Вибираємо фундамент під баню - який найкраще підійде Вибираємо фундамент під баню - який найкраще підійде
Зведення будь-якої споруди, включаючи дачну лазню, не починається, поки не буде визначено місце під будівництво і не буде закладений фундамент, який в свою чергу буває декількох типів. І тут-то виникає головне питання, який краще фундамент під баню.