BathMastak

Види лазень

Особливості фінської сауни і правила будівництва Особливості фінської сауни і правила будівництва
Мало хто про це знає, але у улюбленої всіма російської лазні є близька родичка – фінська сауна, а загальним їх прабатьком є бревенчатая хата, яку наші предки прогрівали по-чорному. У статті мова піде про те, що таке фінська сауна, чим вона відрізняється від російської лазні і як її побудувати своїми руками.

Які бувають лазні кутові – проєктування та будівництво Які бувають лазні кутові – проєктування та будівництво
Останнім часом при будівництві лазень на приватних заміських ділянках власники все більше роблять вибір на користь кутових будівель з альтанкою. Далі в статті будуть вказані характеристики і особливості таких будівель, а також розглянуто типовий проєкт лазні, щоб можна було оцінити складність її зведення.

Будівництво лазні на палях своїми руками – від фундаменту до покрівлі Будівництво лазні на палях своїми руками – від фундаменту до покрівлі
Створити власну лазню хочуть дуже багато господарів будинків і дачних ділянок. Однак найчастіше на нестійкому ґрунті або поблизу водойми побудувати що-небудь стає досить проблематично, тому застосовується нестандартний підхід до облаштування фундаменту.

Який проєкт лазні з басейном вибрати і як її побудувати Який проєкт лазні з басейном вибрати і як її побудувати
В останні роки скромними даними будівлями, що складаються з передбанника і парилки, нікого не здивуєш. Тепер більшою популярністю стали користуватися проєкти лазні з басейном і кімнатою відпочинку, з терасою і мансардою. Такий сучасний комплекс дозволяє не тільки попаритися, але і відпочити в максимально комфортних умовах.

Як зробити похідну лазню своїми руками – яку конструкцію вибрати Як зробити похідну лазню своїми руками – яку конструкцію вибрати
Сьогодні велика кількість людей замість пасивного проведення часу віддає перевагу активному відпочинку на повітрі, такий як туризм, рибна ловля і т.д. однією з проблем, з якими доводиться стикатися відпочиваючим, це відсутність умов для того, щоб якісно помитися.

Японська лазня – види та особливості Японська лазня – види та особливості
Японці постаралися на славу, щоб створити дійсно особливі національні лазні, які будь-якій незнайомій з японською культурою людині здадуться справжньою дивиною. Розглянемо основні види японських лазень і саун, щоб зрозуміти, як можна ефективно паритися без парилки, мийної і звичних аксесуарів.

Похідна лазня з пічкою – як самостійно зібрати, види конструкцій Похідна лазня з пічкою – як самостійно зібрати, види конструкцій
Як би дивно це не звучало, але лазня може бути не тільки фундаментальної і облаштованої за всіма правилами, а й похідної. Її можна не тільки швидко зібрати на своїй дачній ділянці, але і взяти з собою на відпочинок на природі. Саме про таку похідної лазні з пічкою піде мова далі в матеріалі.

Які бувають мобільні лазні – варіанти вибору і монтажу Які бувають мобільні лазні – варіанти вибору і монтажу
Попаритися в лазні і відпочити від проблем і суєти люблять дуже багато, однак, не у кожного є можливість побудувати повноцінну лазню на присадибній ділянці. Масштабне будівництво крім витрат на матеріали і великої кількості часу, вимагає ще й певних навичок, які є далеко не у всіх.

Лазня українська на дровах – правила будівництва та проєктування Лазня українська на дровах – правила будівництва та проєктування
І сауна Фінська, і лазня українська на дровах мають одне і те ж призначення. Вони є місцем прийняття різних водних процедур, що надають на організм людей позитивний вплив. Їх відмінність полягає в послідовності виконання певних дій.

Які бувають кабіни з турецькою лазнею – їх переваги та особливості експлуатації Які бувають кабіни з турецькою лазнею – їх переваги та особливості експлуатації
Душові кабіни-це хороший засіб для економії простору. Розміщуючи кабіну у ванній, можна заощадити чимало місця. З огляду на те, що сучасні душові кабіни мають вкрай великий набір можливостей, таке рішення буде вкрай вигідним.

Як правильно паритися в хамам – загальні поради та рекомендації Як правильно паритися в хамам – загальні поради та рекомендації
Турецький хамам принципово відрізняється від звичної російської лазні або фінської сауни тим, що володіє невисокою температурою і в той же час дуже високою вологістю. Про те, що потрібно знати, збираючись в турецьку лазню, а також про основні правила відвідування хамама, розповімо далі.

Як зробити інфрачервону сауну своїми руками – керівництво від фахівця Як зробити інфрачервону сауну своїми руками – керівництво від фахівця
Порівняно недорогі і, разом з тим, сприятливі для здоров'я інфрачервоні домашні сауни з кожним днем стають все популярнішими. У цій статті з фото ми постараємося якомога докладніше розповісти про те, як зробити інфрачервону сауну своїми руками.

Які бувають похідні лазні – їх переваги та недоліки Які бувають похідні лазні – їх переваги та недоліки
Багато людей люблять відпочинок на природі, який часто триває не один день. І після багатогодинних переходів, подолання перешкод, коли всі м'язи болять, так хочеться помитися і розслабитися. Для цього і існує мобільна лазня в наметі.

Яка парова лазня може бути зроблена в домашніх умовах – варіанти виконання Яка парова лазня може бути зроблена в домашніх умовах – варіанти виконання
Зазвичай слово» лазня " викликає у людей візуальний образ приміщення, де відвідувачі спочатку прогріваються під дією водяної пари, остигають, омиваючись в басейнах або душових, а потім проводять години дозвілля в затишних кімнатах відпочинку. У статті мова піде про таку процедуру, як парова лазня для обличчя, і особливості її прийому.

Пересувний причіп лазня – пристрій і правила будівництва Пересувний причіп лазня – пристрій і правила будівництва
Якщо скласти рейтинг найпопулярніших способів розважитися і отримати задоволення, то виїзд на природу, рибалка і похід в лазню будуть в цьому списку розміщені досить близько. У статті ж мова піде про таку конструкцію, як причіп, що робить можливим поєднання зазначених вище видів відпочинку.

Яке обладнання для інфрачервоної сауни потрібно – види нагрівачів Яке обладнання для інфрачервоної сауни потрібно – види нагрівачів
Банні процедури завжди вважалися дуже корисними для здоров'я, ось чому люди прагнуть відвідувати лазню якомога частіше. До того ж, це ще й хороший спосіб провести час в приємній компанії. Далі в статті ми розповімо про те, яке буває обладнання для інфрачервоної сауни, що являє собою сучасний варіант лазні, в якому замість печі використовуються інфрачервоні обігрівачі.

Сауна душова кабіна – види, відмінності, правила монтажу Сауна душова кабіна – види, відмінності, правила монтажу
Щоб не позбавляти себе задоволення від відвідування лазні, коли не вистачає на це часу, можна приймати оздоровчі процедури на дому. Зараз у продажу є домашні сауни з душовою кабіною, які укомплектовані різними функціями. Їх поміщають у квартирі, що дозволяє користуватися парною в будь-який час доби.

Як зробити домашню сауну у квартирі – варіанти створення Як зробити домашню сауну у квартирі – варіанти створення
В умовах міста багатьом людям досить складно викроїти час для того, що відпочити від повсякденної суєти і розслабитися, як фізично, так і морально. У статті мова піде про таке корисне явище, як домашня сауна у квартирі, оскільки саме з її допомогою власник зможе відпочивати і насолоджуватися хоч кожен день.

Яка бочка сауна краще підійде для дому та дачі Яка бочка сауна краще підійде для дому та дачі
українська людина звикла до того, що лазня – це бревенчатая або цегляна споруда з міцною основою, що відрізняється чудовими характеристиками при проведенні банних процедур. У статті ж мова піде про кардинально протилежну розробці фінів – Бочка-сауна з малими габаритами, але великим набором корисних властивостей.

Що таке турецька сауна і чим вона відрізняється Що таке турецька сауна і чим вона відрізняється
Багато хто чув про існування турецької лазні або по-іншому хамам, але не всі знають, як вона виглядає і чим відрізняється фінська сауна від турецької, а також в чому полягає її користь для організму людини. Хамами все частіше можна зустріти і в України.

Чим відрізняється лазня від сауни – коротко та зрозуміло про відмінності Чим відрізняється лазня від сауни – коротко та зрозуміло про відмінності
Протягом століть люди в України при різних захворюваннях або просто для приємного проведення часу ходили в російську лазню. Зараз зріс попит на фінську сауну. Багато людей не бачать ніякої різниці між сауною і лазнею, але відмінності все-таки існують.

Як зробити щитову лазню – від фундаменту до даху Як зробити щитову лазню – від фундаменту до даху
Існує кілька видів лазень, і одним з них є щитова лазня, яка відрізняється простотою і дешевизною конструкції. Крім того, термін її служби може перевищувати кілька десятків років. Про те, як побудувати щитову баню своїми руками, і піде мова в цій статті.

Які різновиди лазень існують і відмінності між ними Які різновиди лазень існують і відмінності між ними
За весь час існування людства було винайдено безліч лазень, кожна з яких по-своєму відрізнялася в залежності від традицій народу. У даній статті ми розповімо про види лазень і саун, класифікації та відмінності.

Варіанти і пристрій сауни, для дому Варіанти і пристрій сауни, для дому
Одним з улюблених способів відпочити і поправити здоров'я в нашій країні є відвідування лазні або сауни. В даному матеріалі ми розповімо про те, як правильно організувати приватну сауну, про правила вибору печі, а також особливості декору та дизайну в даному приміщенні.

Як влаштована турецька лазня хамам – про будівництво та властивості Як влаштована турецька лазня хамам – про будівництво та властивості
Не кожному в нашій країні відомо, що таке турецька лазня хамам, і вже тим більше, як її правильно побудувати. В даному матеріалі ми розповімо про особливості функціонування турецької лазні, про те, яка користь і шкода турецької сауни, а також про складнощі і нюанси її будівництва.