BathMastak

Монтаж та ремонт

Як побудувати лазню з цегли – починаємо з фундаменту і закінчуємо дахом Як побудувати лазню з цегли – починаємо з фундаменту і закінчуємо дахом
Все частіше щасливі власники власних ділянок віддають перевагу цегляній лазні. У даній статті розкриємо основні секрети і докладно розповімо про те, як побудувати лазню з цегли своїми руками.

Як зробити баню з контейнера своїми руками Як зробити баню з контейнера своїми руками
Оскільки будівництво ґрунтовної лазні з нуля передбачає наявність не тільки фінансових можливостей, а й певних умінь, в залежності від обставин це не завжди може бути доступно. У цьому випадку на допомогу прийдуть нестандартні, але дуже практичні рішення.

Як побудувати лазню з терасою – докладне керівництво по монтажу Як побудувати лазню з терасою – докладне керівництво по монтажу
Тераса-це зручна прибудова до будівлі у вигляді майданчика, розміщеної на заздалегідь створеному основі. У статті мова піде про те, що являє собою проєкт лазні з терасою і як грамотно поєднувати два цих архітектурних об'єкта.

Як побудувати лазню з піноблоку своїми руками – покрокове керівництво Як побудувати лазню з піноблоку своїми руками – покрокове керівництво
Досить часто останнім часом замість деревини при будівництві різних будівель люди вибирають такий сучасний матеріал, як блоки зі спіненого бетону. В даному матеріалі ми опишемо технологію поетапного будівництва лазні з піноблоків своїми руками із зазначенням тонкощів і особливостей цього процесу.

Який проєкт лазні з піноблоку вибрати – від планування до будівництва Який проєкт лазні з піноблоку вибрати – від планування до будівництва
Встановлювати лазні з дерева прагнуть не всі, так як процес їх зведення є досить копіткою, та й підтримувати готову споруду в належному стані не так-то просто. Тому останнім часом споживачі все більше звертають увагу на варіанти лазень з піноблоків – більш зручних в експлуатації і будівництві.

Які оптимальні розміри лазні і окремих її приміщень Які оптимальні розміри лазні і окремих її приміщень
На етапі проєктування лазні дуже важливо передбачити всі деталі, щоб готова споруда була не тільки красивою зовні і функціональної, але і зручною для відвідувачів. Особливу увагу слід звернути на оптимальні розміри лазні, які дозволяють в ній перебувати певній кількості людей одночасно.

Які блоки для лазні краще використовувати при будівництві – огляд матеріалів Які блоки для лазні краще використовувати при будівництві – огляд матеріалів
Як правило, лазні зводять з дерева, проте в даний час не так-то легко знайти досить вмілого теслі, який би міг ідеально впоратися із завданням, до того ж його послуги обійдуться зовсім недешево. У зв'язку з цим все більшої популярності набирають споруди бань з блоків.

Будівництво лазні з колоди – покрокове керівництво Будівництво лазні з колоди – покрокове керівництво
Рублені будови стають останнім часом все більш популярними і модними серед власників приватних лазень. Це й не дивно-адже в такій споруді можна створити оптимальні умови, прийняті для традиційної російської лазні з густим паром і віниками.

Проєкт банного комплексу – як все грамотно спланувати Проєкт банного комплексу – як все грамотно спланувати
На сьогодні майже кожен житель України мріє спорудити банний комплекс на дачі. Але це не означає, що всі вони виконані під копірку, і відповідають стереотипам. Це може бути як українська, так і турецька або фінська лазня.

Варіанти пристрою лазні в будинку - плюси та мінуси рішення Варіанти пристрою лазні в будинку - плюси та мінуси рішення
Домашня парилка-це завжди добре, а якщо вона розташована в підвальному приміщенні – ще краще. Чи Так це насправді? Сьогодні детально будуть розібрані всі плюси та мінуси лазні в будинку, а також технологічні етапи будівництва.

Як побудувати лазню з газобетону своїми руками – покрокова інструкція Як побудувати лазню з газобетону своїми руками – покрокова інструкція
Для будь-якого будівництва потрібні якісні та міцні матеріали. З'явився не так давно газобетон, як раз відповідає всім цим вимогам і підходить для зведення лазень. Газобетонні блоки мають великі розміри і невелику вагу, тому будівництво лазні з газобетону своїми руками буде не складним.

Варіанти лазні для дачі – яку вибрати або побудувати Варіанти лазні для дачі – яку вибрати або побудувати
Незважаючи на те, що дачні ділянки в основному невеликі, якщо все добре продумати і розрахувати, то і на такій території можна розмістити все необхідне. Навіть можна побудувати своїми руками на дачі баню, вона буде освіженням для всієї родини, підтримкою здоров'я або просто відпочинком після трудового дня.

Баня своїми руками з блоків – поетапне будівництво Баня своїми руками з блоків – поетапне будівництво
На сьогодні найчастіше для будівництва приватних лазень використовуються блокові будівельні матеріали, що мають ряд переваг перед більш дорогими пиломатеріалами або цеглою. У статті мова піде про те, як звести своїми руками баню з блоків, щоб в результаті вийшло комфортне, надійне і безпечне будова.

Як побудувати лазню з другим поверхом – що важливо врахувати Як побудувати лазню з другим поверхом – що важливо врахувати
З давніх-давен лазня мала обмежений набір завдань: людина приходила, парився, обмивався і йшов додому. На сьогодні лазні відбудовуються в два поверхи, і верхній рівень робиться житловим, а ось як проводяться будівельні роботи і подальша експлуатація таких будівель буде розглянуто в даній статті.

Як побудувати лазню з господарчим блоком – важливі нюанси в проєктуванні Як побудувати лазню з господарчим блоком – важливі нюанси в проєктуванні
Багато людей люблять відвідувати лазню і приходять до думки, що найкращим варіантом є зведення власної лазні на приватній ділянці. У статті мова піде про те, які існують проєкти лазні з хозблоком під одним дахом і нюанси їх зведення.

Як правильно побудувати лазню від фундаменту до даху Як правильно побудувати лазню від фундаменту до даху
Споруда власної лазні-це заняття, до якого потрібно підходити з усією відповідальністю. Як показує практика, найчастіше для виготовлення бань використовується брус, що дозволяє зробити екологічно чисте, надійне і довговічне будівлю. У даній статті мова піде про те, як правильно побудувати лазню з бруса.

Як зробити баню в гаражі – варіанти облаштування та правила обробки Як зробити баню в гаражі – варіанти облаштування та правила обробки
Багато любителів попаритися хотіли б мати свою власну лазню, проте не у всіх є можливість її побудувати. Можливе рішення цієї проблеми-облаштувати лазню в гаражі своїми руками; як це зробити і з якими питаннями доведеться зіткнутися, буде розказано в цій статті.

Як зробити басейн у лазні своїми руками – можливі варіанти Як зробити басейн у лазні своїми руками – можливі варіанти
Краще власної лазні може бути тільки лазня з басейном. Особливо це актуально у випадках, коли поблизу немає природної водойми. Як побудувати басейн в лазні своїми руками, які види існують, що слід враховувати при виборі і будівництві?

Як зробити баню в підвалі приватного будинку – поради з облаштування Як зробити баню в підвалі приватного будинку – поради з облаштування
Пристрій лазні в підвалі приватного будинку має ряд переваг, в числі яких економія площі на ділянці, прямий доступ з житлового приміщення, мінімальний час на спорудження та інші. За умови використання якісних будматеріалів і суворого дотримання проєкту, вона прослужить довгі роки.

Баня під усадку – послідовність і правила будівництва Баня під усадку – послідовність і правила будівництва
Введення в експлуатацію і обробка будь-якої будівлі з колод або бруса неможливі, поки не відбудеться первісна його усадка. Про те, які фактори впливають на цей процес, а також як збирається зруб лазні під усадку, розповімо далі в матеріалі.

Як побудувати лазню на воді і що необхідно передбачити Як побудувати лазню на воді і що необхідно передбачити
Часом можна зустріти оригінальні людські рішення, серед яких, наприклад, можна виділити плавучу баню. Люди здавна після проведення банних процедур по можливості намагаються або облитися холодною водою, або стрибнути в замет.

Як побудувати лазню зі шпал своїми руками – теорія й практика Як побудувати лазню зі шпал своїми руками – теорія й практика
Найчастіше для побудови лазні використовують зруб, навіть незважаючи на те, що він є найдорожчим матеріалом. Однак не кожен здатний понести настільки великі фінансові витрати і затратити багато часу.

Як побудувати лазню з бруса своїми руками – основні і найважливіші правила побудови Як побудувати лазню з бруса своїми руками – основні і найважливіші правила побудови
Як зробити баню своїми руками з бруса, адже її споруда, справа серйозна і трудомістка. Щоб не потрапити в халепу слід гарненько озброїтися знаннями і порадами бувалих будівельників.

Варіанти будівництва гаража та бані під одним дахом Варіанти будівництва гаража та бані під одним дахом
Нерідко господарі приватних домоволодінь замислюються про будівництво лазні і гаража на присадибній ділянці. Щоб заощадити гроші, час і квадратні метри території, можна всі ці споруди звести під спільним дахом.

Як зробити лавки в лазню своїми руками – від креслень до готових крамниць Як зробити лавки в лазню своїми руками – від креслень до готових крамниць
Справжня українська лазня-це ціла система по розслабленню і оздоровленню організму. І багато в ній залежить від правильно продуманої обробки парної. Яку деревину найкраще вибрати і як зробити лавки в баню, дотримуючись рекомендацій фахівців, розглянемо далі.

Як побудувати лазню з керамзитоблоков, переваги такої споруди Як побудувати лазню з керамзитоблоков, переваги такої споруди
Протягом довгих років існування, щодо лазні міцно усталилася думка, що вона обов'язково повинна бути дерев'яною. Однак на сьогодні існують будматеріали, які за своїми властивостями нічим не поступаються дереву, володіючи при цьому відмінними характеристиками.

Надійна вентиляція у передбаннику своїми руками – як зробити правильно Надійна вентиляція у передбаннику своїми руками – як зробити правильно
Повноцінне і довговічне функціонування лазні будь-якого типу і розмірів залежить не тільки від грамотної споруди будівлі, його обробки та встановлення печі, але і від організації вентиляційної системи. Далі в матеріалі з доданими фото і відео ми розповімо про види і принципи споруди витяжки в різних приміщеннях лазні, побудованої своїми руками.

Грибок в бані - як позбавитися раз і назавжди Грибок в бані - як позбавитися раз і назавжди
Любителям лазні, можливо, буде цікаво поговорити на серйозну тему, Що стосується вогкості, а також наслідків, до яких може привести постійне її перебування в лазні, а саме – розростання цвілі. У цій статті ми докладно розповімо про те, чим вивести грибок в лазні.

Який розмір полиць в парній потрібно робити – поради з практики Який розмір полиць в парній потрібно робити – поради з практики
Комфортне перебування в парильні лазні багато в чому залежить не тільки від мікроклімату, але і від якості і зручності розташованої там меблів, зокрема, полків. У нашій статті ми розповімо про те, які оптимальні розміри полків в сауні, а також як їх можна спорудити своїми руками.

Як спроектувати і зробити вентиляцію сауни та лазні правильно Як спроектувати і зробити вентиляцію сауни та лазні правильно
Організація правильної вентиляції в лазні і сауні вкрай важлива. У цій статті ми спробуємо розібрати схему пристрою вентиляції в сауні і лазні, розповімо, чому без неї не обійтися і чим загрожує її відсутність.

Як зробити купіль для лазні своїми руками з бетону і дерева Як зробити купіль для лазні своїми руками з бетону і дерева
В даний час користується популярністю установка в лазні так званої купелі. Вона наповнюється холодною водою, а занурення в неї створює хороший контраст після відвідування парилки. Про те, що слід знати, збираючись зробити купіль для лазні своїми руками, а також які будматеріали для цього можна використовувати, поговоримо далі.

Як побудувати каркасну лазню своїми руками – інструкція по будівництву Як побудувати каркасну лазню своїми руками – інструкція по будівництву
Виконати будівництво каркасної лазні своїми руками-завдання цілком здійсненне. Її ще потрібно якісно утеплити і ізолювати від проникнення вологи. Звести каркасну конструкцію простіше і швидше, ніж аналогічну споруду з колод або цегли.

Яке дерево краще для лазні – з чого краще будувати лазню і виконувати обробку Яке дерево краще для лазні – з чого краще будувати лазню і виконувати обробку
Під час будівництва лазні часто використовується деревина. Вона може служити не тільки основним матеріалом будівлі, але і виступати в якості обробки. Що стосується того, яке дерево краще для лазні, то для цієї споруди підходить не вся деревина – тільки окремі породи, які володіють особливими якостями.

Як зробити баню бочку своїми руками – керівництво по будівництву від майстра Як зробити баню бочку своїми руками – керівництво по будівництву від майстра
Зробити в своєму будинку лазню для особистого користування, ймовірно, хотіли б багато господарів, проте в силу ряду причин це не завжди можливо здійснити. Проте, якщо використовувати проєкт компактної лазні-бочки, то багато з обмежень можна обійти.

Як зробити парилку в лазні правильно і красиво Як зробити парилку в лазні правильно і красиво
Якість виготовлення парилки безпосередньо визначає зручність користування лазнею, то, наскільки будуть безпечними лазневі процедури, а також презентабельність парної, витрати на зведення і подальше обслуговування. У цій статті з фото - і відеоматеріалами ми постараємося докладніше розповісти про те, як зробити парилку в лазні правильно.

Як зробити витяжку в бані – проєктування та монтаж вентиляції Як зробити витяжку в бані – проєктування та монтаж вентиляції
Парилка використовується в лазні найбільш інтенсивно, адже в ній постійно підвищений рівень вологості і температура. Щоб повітря в цьому приміщенні не застоювався, а на поверхнях не розростався грибок і цвіль, слід подбати про якісну вентиляцію.

Як зробити опалення в бані – вибір способу опалення парній Як зробити опалення в бані – вибір способу опалення парній
Відвідування російської лазні стало для багатьох сімейною традицією. Багато власників приватних будинків бажають встановити на присадибній ділянці Банну споруду, але нерідко вони стикаються з проблемою облаштування опалення. Існує кілька способів, як можна обігріти сучасну парну і інші приміщення, розташовані в лазні.

Як зробити перегородки в лазні своїми руками – варіанти монтажу Як зробити перегородки в лазні своїми руками – варіанти монтажу
Зводячи приватну лазню необхідно врахувати безліч нюансів, норм і стандартів, що визначають специфіку монтажу самих різних функціональних елементів будівлі. У статті мова піде про те, як зробити перегородки в лазні своїми руками, щоб лазня була не тільки ефективна і комфортна, але і безпечна при експлуатації.

Як побудувати лазню з літньою кухнею – що потрібно врахувати Як побудувати лазню з літньою кухнею – що потрібно врахувати
Останнім часом збільшується попит на проєкти для приватних подвір'їв, в яких передбачена зона активного відпочинку. При цьому створити такий куточок цілком можливо і самостійно. Головне знати, на що варто звернути увагу при проєктуванні літньої кухні в лазні, які види матеріалів вибрати і які важливі нюанси необхідно врахувати.

Яка пластикова купіль для лазні найкраще підійде і як її встановити Яка пластикова купіль для лазні найкраще підійде і як її встановити
Після відвідин парилки так приємно зануритися в прохолодну воду. Якщо близько сауни немає водойми з чистою водою, то одним з рішень проблеми може стати установка купелі в лазні. Найбільш практично буде придбати такий виріб, зроблене з пластику, оскільки воно має чимало переваг в порівнянні з аналогічною продукцією з інших матеріалів.

Які розміри парилки вважаються оптимальними Які розміри парилки вважаються оптимальними
При створенні проєкту споруди необхідно грамотно зробити розрахунок парилки в лазні. Розміри цього приміщення повинні дозволяти забезпечити в ньому ідеальний мікроклімат, що сприяє зміцненню здоров'я і поліпшенню настрою.

Нюанси будівництва зрубу лазні своїми руками Нюанси будівництва зрубу лазні своїми руками
Давним-давно деревина була визнана кращим будівельним матеріалом, і в разі зведення лазні таким стан справ і залишилося, оскільки дерево відмінно сприяє регулюванню температурного і вологісного режиму в приміщеннях.

Як зробити пологи в лазню своїми руками – поради та інструкція від майстра Як зробити пологи в лазню своїми руками – поради та інструкція від майстра
Будівництво лазні це не тільки зведення стін, але і грамотне облаштування внутрішнього простору. Від цього залежить комфорт при прийнятті парильних процедур. Тому важливо знати, як правильно зробити полог в лазні.

Як зробити полиць в лазні правильно - інструкція Як зробити полиць в лазні правильно - інструкція
На перший погляд банні полки не являють собою нічого складного. Однак існують особливі норми їх будівництва, які продиктовані особливостями їх використання. Тому, щоб вони прослужили якомога довше і були комфортними в застосуванні, необхідно строго дотримуватися всіх правил їх будівництва.

Як зробити стелю в лазні своїми руками - покрокове керівництво від майстра Як зробити стелю в лазні своїми руками - покрокове керівництво від майстра
При самостійному будівництві лазні слід враховувати характерні особливості цієї будівлі, такі як постійні перепади температур і високий показник вологості. Тому вся конструкція лазні повинна витримувати такі умови експлуатації. Така вимога відноситься і до стелі в лазні.

Яке потрібен дозвіл на будівництво лазні на своїй ділянці – правила і норми Яке потрібен дозвіл на будівництво лазні на своїй ділянці – правила і норми
Отримуючи у володіння власну земельну ділянку, багато господарів прагнуть облаштувати його по максимуму, тобто звести не тільки житловий будинок, а й господарські будівлі, наприклад гараж, сараї або російську лазню. А ось чи потрібно брати дозвіл на будівництво лазні на своїй ділянці, ми розповімо далі в статті.

Яка осика для лазні підійде краще – планування зрубу Яка осика для лазні підійде краще – планування зрубу
Спорудити дерев'яний зруб під баню воліють в даний час багато господарів, адже деревина – це натуральний, довговічний і красивий матеріал. Далі в статті ми опишемо, як побудувати лазню з осики, і які переваги та недоліки у цього матеріалу.

Як правильно зробити ремонт лазні – основні етапи Як правильно зробити ремонт лазні – основні етапи
Будь-якому споруді через деякий час експлуатації, в залежності від рівня зносу, потрібно освіжити зовнішній вигляд, а іноді і замінити частину його конструкції – це стосується і лазень. Нижче ми розповімо про правила і черговості проведених робіт при ремонті лазні.

Як і чим обробити зруб лазні – правила і способи обробки Як і чим обробити зруб лазні – правила і способи обробки
Відвідування лазні-давня традиція, яка зберегла свою актуальність і в наші дні завдяки своїм цілющим властивостям. Найчастіше, лазні будують на заміських ділянках, встановлюючи зруб на фундамент.

Правильне планування лазні на ділянці і всередині приміщення Правильне планування лазні на ділянці і всередині приміщення
Сьогодні багато власників приватних будинків мріють мати на присадибній ділянці власну лазню, де можна і попаритися, і відпочити, і оздоровити свій організм. Але при цьому у них виникає маса питань щодо її будівництва.

Правильне влаштування лазні ВІД і ДО Правильне влаштування лазні ВІД і ДО
При зведенні банної споруди необхідно враховувати найменшу деталь, оскільки від цього залежить комфортне перебування і безпеку людей, відпочиваючих в ній. Наскільки якісно продумано пристрій лазні всередині, стільки часу вона і прослужить.

Перевірені проєкти лазні з кімнатою відпочинку – варіанти будівництва Перевірені проєкти лазні з кімнатою відпочинку – варіанти будівництва
Стандартна приватна лазня містить наступний набір приміщень: передбанник, мийна, парної відсік і кімната для відпочинку, але ніхто не забороняє збільшити їх кількість, підвищивши функціональність лазні і комфортність її використання. У статті розглянемо деякі з проєктів з будівництва лазень з додатковими приміщеннями.

Як побудувати передбанник своїми руками – теорія й практика Як побудувати передбанник своїми руками – теорія й практика
Щоб приватна лазня була дійсно комфортною для всіх відвідувачів під час прийому процедур або відпочинку, необхідно заздалегідь продумати її планування. У статті мова піде про те, як зробити в лазні передбанник своїми руками, щоб він ефективно виконував свої основні завдання і не був слабким місцем планування будівлі.

Будівництво сауни для дачі своїми силами Будівництво сауни для дачі своїми силами
Самостійне зведення сауни на дачній ділянці – це процедура, виконувана досить просто при дотриманні основних етапів і особливостей будівельних робіт. У статті мова піде про те, як відбудовується сауна на дачі своїми руками, а також наводяться основні рекомендації фахівців для тих, хто бажає в результаті отримати якісне, надійно і безпечне будова, де кожен відвідувач буде з комфортом і задоволенням приймати лазневі процедури.

Як зробити сауну в підвалі будинку – покрокова інструкція Як зробити сауну в підвалі будинку – покрокова інструкція
На сьогодні відвідування лазні або сауни є одним з найпопулярніших способів провести час не тільки із задоволенням, але і з користю. У даній статті розглядається, як створюється сауна в підвалі будинку, щоб можна було приймати улюблені процедури, нікуди не виходячи.

Як побудувати сауну своїми руками у квартирі – з чого почати Як побудувати сауну своїми руками у квартирі – з чого почати
Багато хто скаже, що організувати сауну у квартирі неможливо. Однак на батьківщині фінської сауни велика частина населення користується нею в домашніх умовах. Це можливо завдяки тому, що для міні-сауни не потрібно багато місця і будується вона досить просто.

Правильне розташування лазні на ділянці - відстані від меж та інших об'єктів Правильне розташування лазні на ділянці - відстані від меж та інших об'єктів
Правильне розташування лазні на відстані від меж ділянки є одним з головних вимог при її будівництві, оскільки забезпечує пожежну та санітарну безпеку. Якщо план забудови виконує проєктне бюро, можна не хвилюватися про дотримання всіх вимог.

Як вибрати проєкти бань із зрубу і матеріали для будівництва Як вибрати проєкти бань із зрубу і матеріали для будівництва
Дерево здавна використовувалося для будівництва лазень, та й в даний час воно не втратило своєї популярності. Пов'язано це з тим, що дерев'яний зруб має низку корисних властивостей, до того ж, коштує деревина значно дешевше, ніж інші матеріали.

Який проєкт будинку з лазнею під одним дахом вибрати – варіанти та можливості Який проєкт будинку з лазнею під одним дахом вибрати – варіанти та можливості
В основному лазні прийнято розміщувати в окремо розташованих будівлях, обладнаних системою комунікацій, каналізацією і оснащених всім необхідним. Однак в даному матеріалі ми розповімо про те, яким чином можна побудувати будинок з лазнею під одним дахом.

Чим і як правильно конопатити лазню – практичні поради майстра Чим і як правильно конопатити лазню – практичні поради майстра
Просто укласти зруб при зведенні лазні недостатньо – обов'язково знадобиться Конопатити баню, тобто закрити наявні щілини і тріщини, що утворилися після усушки деревини. Про те, як проконопатити баню, і піде мова в даній статті.

Будівництво хамам – поетапна інструкція з монтажу Будівництво хамам – поетапна інструкція з монтажу
Серед любителів парилки з кожним днем все популярнішою стає лазня з хамамом. Що це за споруда, яка його конструкція і технологія споруди, піде мова далі в матеріалі з фото і відео.