BathMastak

Печі для лазні

Як встановити банну піч з баком для води – варіанти монтажу Як встановити банну піч з баком для води – варіанти монтажу
Щоб лазня приносила максимум користі, в приміщенні повинна бути правильна температура вологої пари – приблизно +80 С.важливу роль в цьому відіграє банна піч з баком для води, яку можна зробити і самостійно.

Який теплообмінник в банну піч краще встановити – варіанти конструкції Який теплообмінник в банну піч краще встановити – варіанти конструкції
Хороша піч для лазні дозволяє вирішити всі завдання для того, щоб традиційна процедура була максимально комфортною. Передбачивши теплообмінник в банну піч, можна обійтися без бойлера для нагріву води.

Піч для російської лазні – яка вона повинна бути і як її зробити Піч для російської лазні – яка вона повинна бути і як її зробити
Багато власників власних заміських будинків мріють про будівництво справжньої російської лазні на своїй земельній ділянці. У статті мова піде про те, як вибрати піч для російської лазні серед основних різновидів даного агрегату з урахуванням особливостей кожної.

Переваги банної печі на газі та її модифікацій Переваги банної печі на газі та її модифікацій
На сьогодні багато лазневі традиції, що прийшли від наших предків, спотворюються і модифікуються, але від цього ефективність російської лазні не зменшилася. У статті мова піде про такий функціональний елемент, як банна піч на газу: її особливості, критерії вибору і способі правильного безпечного монтажу.

Банна піч камін – плюси та мінуси конструкції Банна піч камін – плюси та мінуси конструкції
Кожен професіонал скаже, що лазня починається з печі, оскільки основна процедура (прогрівання) проводиться саме за рахунок даної установки. У статті мова піде про таку унікальну різновиди, як банна піч-камін, що володіє універсальними якостями.

Як зробити захист стін лазні від жару печі – технології і матеріали Як зробити захист стін лазні від жару печі – технології і матеріали
Плануючи будівництво лазні, важливо пам'ятати про створення безпеки всередині приміщення. Перш за все це стосується пожежної безпеки. Розтоплюючи лазню, піч можна прогріти до 300-400°C, що значно перевищує температуру горіння деревини, з якої найчастіше будують лазню Gorenje.

Яку закриту кам'янку для лазні краще вибрати Яку закриту кам'янку для лазні краще вибрати
Лазневі процедури люблять багато. У даній статті піде мова про особливості українських лазень і використовуваних в них печах. Найвідомішою конструкцією вважається цегляна кам'янка. Її конструкція відрізняється товстими стінками і тим, що топку в ній викладають з вогнетривкої, вогнестійкого цегли.

Креслення банної печі з металу – будуємо піч своїми руками Креслення банної печі з металу – будуємо піч своїми руками
Зараз лазня стала не тільки місцем, де можна помитися, тут відвідувачі отримують оздоровчі процедури, що зцілюють тіло і душу. Часто любителі попаритися у власній банної будівництві воліють своїми руками зібрати опалювальний агрегат для неї. Для цього їм можуть знадобитися креслення грубки для лазні.

Чому димить піч у лазні і як це виправити Чому димить піч у лазні і як це виправити
Піч є головним атрибутом лазні. Від її роботи залежить, який жар і пар буде в парильні. Тому їй необхідно приділяти особливу увагу. Іноді можуть виникати проблеми з пічкою і головна з них – це поява диму в приміщенні. Щоб її усунути, необхідно знати можливі причини чому димить піч в лазні.

Як працює піч для лазні з водяним контуром для опалення Як працює піч для лазні з водяним контуром для опалення
Піч в лазні — важлива складова. Адже якість банних процедур безпосередньо залежить від температури, яка досягається за рахунок правильно організованої печі. Однак швидкого і рівномірного обігріву всього приміщення лазні найпростіше домогтися, якщо використовувати піч для лазні з водяним контуром.

Як зробити піч для лазні з труби своїми руками – інструкція та поради майстра Як зробити піч для лазні з труби своїми руками – інструкція та поради майстра
Баня-неодмінний атрибут заміського будинку. Основою хорошою лазні є піч. Причому все частіше власники вважають за краще класичної цегляної печі компактний металевий аналог. Заводська піч коштує недешево, скоротити витрати можна, якщо змонтувати металеву піч для лазні з труби своїми руками.

Камені для лазні - які краще вибрати, різноманітність каменів і їх особливості Камені для лазні - які краще вибрати, різноманітність каменів і їх особливості
Відвідування парилки може бути не тільки приємною, але і корисною процедурою. Важливо тільки прояснити питання про те, як вибрати камені для лазні і які краще з них.

Як зробити кам'янки для лазні – приклади з металу і цегли Як зробити кам'янки для лазні – приклади з металу і цегли
Незалежно, з яких матеріалів зведена лазня, основним її елементом вважається грубка. Завдяки гарячому повітрю, що йде від неї, в парильні створюється висока температура і підігрівається вода для прийняття процедур.

Як обкласти піч у лазні цеглою – керівництво з облицювання печі Як обкласти піч у лазні цеглою – керівництво з облицювання печі
Кожен власник власної лазні знає, що Обігрів можна здійснювати за допомогою цегляних і металевих печей. У статті мова піде про те, як обкласти піч в лазні цеглою, що дуже важливо знати тим банщикам, які користуються металевою конструкцією.

Якими дровами топити лазню – вибір і заготівля дров, поради по топці Якими дровами топити лазню – вибір і заготівля дров, поради по топці
Щоб насолоджуватися банними процедурами, потрібно спочатку розтопити піч і прогріти парилку до потрібної температури. Необізнаній людині може здатися, що цей процес дуже простий, проте це не так.

Який котел для сауни вибрати – види котлів та їх особливості Який котел для сауни вибрати – види котлів та їх особливості
Котел в лазні – це найважливіша і обов'язкова складова проведення банних процедур. Саме котел забезпечує всю споруду теплом і парою, як і аналогічні за призначенням конструкції – класичні лазневі печі. Збірку і установку котла можна виконувати і своїми руками – для цього достатньо мінімальних навичок в будівництві і деякої частки уважності.

Як зробити піч для лазні своїми руками – подробиці від майстра Як зробити піч для лазні своїми руками – подробиці від майстра
В даний час на ринку присутня безліч металевих грубок для лазні, але всі вони коштують недешево. Якщо ви володієте хорошим досвідом зі зварювання металу, що можна зробити піч із заліза в баню своїми руками. У цій статті ми докладно опишемо, докладаючи відповідні фото, як це зробити, маючи свої розміри і креслення.

Як побудувати піч із цегли для лазні – від теорії до практики Як побудувати піч із цегли для лазні – від теорії до практики
Незважаючи на високі характеристики металевих печей для лазні, досвідчені пічники все ж віддають перевагу цегляним будівлям. Вся справа в особливій атмосфері, яка властива тільки грубок, зробленим з цегли – тут і м'яке тепло, і гарячий, але досить приємний пар, і великий спектр інших достоїнств.

Як скласти піч для лазні – етапи облаштування своїми руками Як скласти піч для лазні – етапи облаштування своїми руками
Одним з основних елементів будь-якої лазні, що забезпечують створення особливого мікроклімату в парильні, а також нагрів води і опалення всього приміщення, є грубка. У даній статті ми пропонуємо розібратися, як скласти піч для лазні з цегли, а для наочності докладаємо ряд фото і відео.

Як зварити піч у лазні – робимо самі своїми руками Як зварити піч у лазні – робимо самі своїми руками
Традиційна українська лазня має дуже багато шанувальників, адже вона не тільки корисна для здоров'я, але і дозволяє приємно провести час і розслабитися. Ось чому останнім часом все більша кількість господарів заміських будинків прагнуть обладнати у себе на території лазню.

Як укласти камені в банну піч правильно, які камені краще використовувати Як укласти камені в банну піч правильно, які камені краще використовувати
Створити в російській лазні притаманну їй атмосферу можна за допомогою споруди печі з кам'янкою, яка дозволяє виробляти пар потрібної густоти і вологості. Про те, як правильно укласти камені в банну піч, щоб домогтися потрібного ефекту, піде мова в нашому матеріалі, проілюстрованому відповідними фото.

Яку зробити піч для лазні своїми руками – види і способи виготовлення Яку зробити піч для лазні своїми руками – види і способи виготовлення
На сучасному будівельному ринку лазневі печі представлені у великій кількості різновидів: рідко - і твердопаливні, газові, дров'яні і з великими відмінностями по функціоналу. З огляду на високу вартість таких установок, розглянемо в статті, Як створити піч для лазні своїми руками з урахуванням основних критеріїв і особливостей створення такого агрегату.

Оздоблення печі в лазні – вибір матеріалу для декоративного облицювання Оздоблення печі в лазні – вибір матеріалу для декоративного облицювання
Побудована за всіма правилами українська лазня завжди є предметом гордості для її власника. Після відвідин парилки і здоров'я поліпшується, і проблеми відходять на другий план – це місце, де можна чудово відпочити. "Серцем" банної споруди вважається грубка, облицювання якої має важливе значення.

Правильне і практичне розташування печі в лазні – можливі варіанти Правильне і практичне розташування печі в лазні – можливі варіанти
Багатьом людям дуже подобається відпочивати в лазні, особливо якщо мова йде про власну парної, влаштованої на дачі або заміській ділянці. Споруда власної лазні займає деякий час і вимагає докладання сил, і з цим завданням пов'язана маса різних нюансів, які виникають як на початкових етапах будівництва, так і надалі.

Установка печі в баню з виносною топкою – що і в якій послідовності робити Установка печі в баню з виносною топкою – що і в якій послідовності робити
Щоб лазня стала місцем, де всі члени сім'ї зможуть приймати оздоровчі процедури, її слід облаштовувати згідно з технологією. Правильно підібрана піч забезпечить комфорт і затишок в парильні.

Який зробити екран для банної печі – варіанти та рішення від експерта Який зробити екран для банної печі – варіанти та рішення від експерта
У домашній лазні завжди є деяка ймовірність появи опіку від необережного поводження з піччю. Це досить серйозна небезпека-робоча температура банної печі дуже висока. Втім, вирішити цю проблему можна дуже легко, встановлюючи захисні екрани для банних печей, про які і піде мова в цій статті.

Яку електричну піч для сауни вибрати – різновиди обладнання і правила вибору Яку електричну піч для сауни вибрати – різновиди обладнання і правила вибору
Особливістю саун, що відрізняють їх від лазень, є особливий сухий пар, який створюється за допомогою особливої печі. Для цих цілей використовуються газові, електричні та дров'яні печі. У даній статті мова піде про електричні печах для сауни і про те, як вибрати електропіч для сауни.

Яка фінська піч для лазні найкраще підійде Яка фінська піч для лазні найкраще підійде
Головним атрибутом російської лазні є піч, адже від її потужності залежить, наскільки швидко можна буде прогріти парну, а також як довго вона буде справно функціонувати. Про різновиди фінських дров'яних печей для сауни піде мова далі в матеріалі.