BathMastak

Вода та світло

Як зробити водопостачання лазні своїми руками і що потрібно врахувати Як зробити водопостачання лазні своїми руками і що потрібно врахувати
Жодна лазня не може існувати без постійної подачі чистої води з нормальним тиском в системі. У статті мова піде про те, як правильно обладнати водопостачання лазні своїми руками, щоб постійно мати доступ до води без технічних перешкод з боку погано змонтованого водопроводу або інших неправильно виконаних дій при проведенні робіт.

Які бувають крани для лазні – надійне влаштування подачі води Які бувають крани для лазні – надійне влаштування подачі води
Атмосфері, що панує в будь-якій лазні, традиційно приписують найрізноманітніші властивості, але всі думки сходяться в тому, що лазневі процедури вкрай корисні і приємні. Якщо врахувати можливість індивідуального створення банної атмосфери, можна сміливо приймати подібні твердження за аксіому.

Як правильно зробити злив води з бані – варіанти водовідведення Як правильно зробити злив води з бані – варіанти водовідведення
Виведення використаної води з лазні – це досить важливий момент, який потрібно враховувати вже на етапі проєктування будівлі. Своєчасний злив води запобігає поширенню вогкості і цвілі в приміщенні, тим самим серйозно продовжуючи термін служби лазні і її фундаменту.

Як зробити каналізацію у бані, що необхідно передбачити Як зробити каналізацію у бані, що необхідно передбачити
Досить багато власників заміських будинків хочуть облаштувати на своїй ділянці баньку для власного користування, щоб можна було розслабитися і отримати задоволення. Проте, не кожен знає, скільки нюансів і тонкощів слід передбачити, щоб лазня була довговічною, надійною, безпечною для здоров'я і навколишнього середовища.

Електрика в бані – поради по електромонтажу своїми руками Електрика в бані – поради по електромонтажу своїми руками
Баня-це ідеальне місце для проведення часу з метою отримання позитивних емоцій і надання максимально благотворного впливу на організм, але не завжди воно є безпечним, якщо мова йде про частоту пожеж, що виникають з вини власника, погано побудував або некоректно використовує лазню.

Як правильно зробити освітлення в лазні в парильні – практичні поради Як правильно зробити освітлення в лазні в парильні – практичні поради
Від того, наскільки якісно і продумано виконано освітлення в лазні в парильні, залежить не тільки приємне проведення часу, але і безпеку для життя і здоров'я людини. Ось чому дуже важливо відповідально підійти до вибору і розміщення освітлювальних приладів, про що і піде мова далі в нашому матеріалі з фото.

Як зробити в лазні злив води – варіанти пристрою каналізації Як зробити в лазні злив води – варіанти пристрою каналізації
Не секрет, що безліч господарів мріють мати власну лазню, деякі з них навіть виконують більшу частину робіт своїми руками. Нижче ми опишемо один з найголовніших елементів лазні. А саме, як зробити в лазні злив води без допомоги фахівців, щоб в результаті вийшла якісна конструкція, в системі не утворювався грибок і не виходив неприємний запах.

Як зробити злив в лазні своїми руками – поради майстра Як зробити злив в лазні своїми руками – поради майстра
Будь-яка лазня є місцем, де можна відпочити від денних турбот, розслабитися і вдосталь попаритися, тому в такому приміщенні завжди накопичується велика кількість води. Щоб зберегти баню в робочому стані на довгий час, проблему з відведенням цієї води потрібно обов'язково вирішити.

Який потрібен кабель для лазні термостійкий і як його монтувати Який потрібен кабель для лазні термостійкий і як його монтувати
Укладання електричної проводки в сауні – це найважливіший етап при зведенні даного будови, оскільки від того, наскільки якісно укладені енергокабелі, залежить безпека всіх відвідувачів. У даній статті розглядається, яким повинен бути кабель для лазні та сауни: особливості його вибору, монтаж електричних приладів в даних будівлях і т. д.

Як правильно вибрати світильники для лазні вологозахищені – основні види і відмінності Як правильно вибрати світильники для лазні вологозахищені – основні види і відмінності
Про лазнях теми піднімалися вже неодноразово, і все тому, що саме в такому місці людина може по-справжньому відпочити, розслабитися і зміцнити своє здоров'я. Облаштовуючи свою лазню, потрібно подбати про якісне освітлення. Нижче ми розповімо про те, як зробити світильник для сауни та лазні своїми руками.

Які світильники для сауни та лазні найбільш практичні і безпечні Які світильники для сауни та лазні найбільш практичні і безпечні
Світильники для сауни та лазні покликані не тільки висвітлювати приміщення, але створити в ньому почуття спокою і розслаблення. Нижче буде описано, як поряд з технічними параметрами лампочок для парилки, врахувати естетичну сторону і підібрати правильну силу світлового потоку.

Як зробити септик для лазні або вибрати готовий Як зробити септик для лазні або вибрати готовий
Будівництво лазні на дачній ділянці просто неможливо без організації всіх необхідних комунікацій, в тому числі і каналізації. Про те, як спорудити септик для лазні на дачі своїми руками ми і розповімо в даній статті.